botoks na włosy

Nanoplastia a keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg który od lat cieszy się ogromnym powodzeniem w śród kobiet. Nieco mniej znanym chociaż tez coraz bardziej popularnym zabiegiem na włosy jest nanoplastia włosów. Coraz częściej panie korzystają z usług  jakie świadczy salon fryzjerski (więcej) nie tylko w celu  strzyżenia, układania włosów czy koloryzacji. W ostatnich latach zdecydowanie bardziej popularnymi zabiegami wykonywanymi w salonach fryzjerskich są zabiegi pielęgnacyjne włosów. Do takich zabiegów możemy zaliczyć właśnie między innymi  keratynowe prostowanie włosów oraz nanoplastię.

Nanoplastia jest nowoczesnym i innowacyjnym zabiegiem, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem w śród kobiet, szczególnie tych posiadających włosy długie bądź pól długie. Efektem tego zabiegu są włosy wyglądające jak po wyprostowaniu prostownicą. Co więcej efekt ten możemy osiągnąć zarówno na włosach prostych jak i kręconych czy na fryzurze typu afro. Efekt  po wykonaniu tego zabiegu utrzymuje się zdecydowanie dłużej niż w przypadku keratynowego prostowania włosów bo nawet do 12 miesięcy.  Zabieg trwa od 3-6 godzin i warto zauważyć, że jest zabiegiem bardzo bezpiecznym wykonywanym na naturalnych produktach. Głównym składnikiem produktu prostującego jest karbocysteina oksoacetamidowa. Substancje te nie uczulają ani nie podrażniają i mają niskie Ph. Nanoplastia to nie tylko zabiegiem mającym na celu wyprostowanie naszych włosów zabieg ten  również bardzo silnie regeneruje i odbudowuje włos.

Nanoplastia a keratynowe prostowanie włosów

Nanoplastia wydaje się być zabiegiem lepszym i bardziej bezpiecznym jednak z całą pewnością nie wyprze ona keratynowego prostowanie włosów.  W rzeczywistości są to dwa zupełnie różne zabiegi. Nie każdy marzy o idealnie prostych i gładkich włosach jak spod żelazka, panie coraz częściej oczekują przede wszystkim  po prostu zdrowych,  ujarzmionych, wygładzonych i wypielęgnowanych włosów. Ataki efekt uzyskujemy głównie po  keratynowym prostowaniu.