Podróżowanie w czasach koronawirusa – wynajmij camper

Podróżowanie w czasach koronawirusa – wynajmij camper

Pandemia wirusa SARS COV 2 sparaliżowała rynek turystyczny. Obostrzenia spowodowały zamknięcie hoteli oraz odwołanie wielu lotów. Wiele osób było zmuszonych do zmiany planów wakacyjnych. Panujący koronawirus spowodował, że ludzie po prostu zaczęli się bać, przemieszczać ze względu na ryzyko zarażenia od innych osób. Mamy na to radę!
Kamper zapewnia możliwość przemieszczania się bez kontaktu z innymi osobami, których nie znamy. Podróż pociągiem autokarem lub samolotem nie pozwoli nam uniknąć kontaktu z innymi osobami. W związku z tym zwiększa się ryzyko zakażenia. Udając się w podróż kamperem minimalizujesz zagrożenie.
Kamper jako miejsce noclegowe
Kamper poza pełnieniem funkcji transportu jest jednocześnie miejscem, którym można spać. Dzięki temu unikamy kontaktu z hotelową recepcją, obsługą sali restauracyjnej czy porządkowej, czyli osobami, które mają kontakt z dużą ilością osób w ciągu dnia. Co jednak najważniejsze, mając swoje prywatne lokum, unikamy kontaktu z turystami z całego świata.
Wynajem kampera — Warszawa jako jeden z punktów startowych
Warszawa jest bardzo dobrze skomunikowana. Jest tutaj dużo firm oferujących wynajem kampera. Niektóre z nich proponują nawet dowóz pojazdu pod konkretny adres. Warszawa to dobre miejsce na rozpoczęcie podróży kamperem, ponieważ nasi znajomi mogą łatwo do niego dojechać. Dodatkowo jako miasto znajdujące się w centralnej części polski daje możliwość względnie szybkiego dojechania w interesujące nas kierunek.
Wynajęcie kampera w Warszawie możliwe jest po wcześniejszej rezerwacji terminu. Najlepiej zrobić to jak najszybciej, ponieważ im bliżej sezonu, tym trudniej znaleźć wymarzonego luksusowego kampera.