ramki pod tablice

Jakie ramki pod tablice – z sitodrukiem czy nadrukiem cyfrowym?

Zabezpieczenie tablic rejestracyjnych jest bardzo ważne, zwłaszcza mając na uwadze, jakie czynniki mogą na nie wpływać. Funkcje ochronne i stabilizacyjne doskonale spełniają nowoczesne ramki tablicy rejestracyjnej, które jednak mogą posłużyć również do innych celów.

Mowa tu przede wszystkim o działaniach promocyjnych. Na powierzchni ramek zamieścić możemy nazwę firmy, logotyp, dane kontaktowe, a nawet wybraną grafikę. Staną się one wtedy mobilnymi reklamami, za pomocą których damy znać o istnieniu własnej firmy.

Warto w tym miejscu podkreślić, że na rynku znaleźć możemy wiele rodzajów ramek. Do tych najczęściej wybieranych należą modele z sitodrukiem i nadrukiem cyfrowym. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z bardzo intensywnymi barwami i wysoką trwałością nadruku. Całość tworzy specyficzny efekt, który pozwoli dotrzeć do postronnych obserwatorów.

Jeśli zaś chodzi o ramki pod tablice z nadrukiem cyfrowym, możemy liczyć na możliwość zamieszczenia dowolnej grafiki z bogatą kolorystyką i płynnymi przejściami tonalnymi. Technologia cyfrowa okaże się lepszym wyborem wówczas, gdy zależy nam na szczególnie skomplikowanym nadruku. Za takie produkty trzeba zapłacić więcej, ale końcowy efekt jest tego wart. Niezależnie od wybranego modelu, przed zakupem warto sprawdzić również materiały, z których zostały przygotowane. Powinny zapewniać wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na wpływ wszelkich czynników zewnętrznych.